Piękne i gładkie nogi na długi czas

Aksamitne, gładkie i przyjemne w dotyku nogi to spełnienie marzeń wielu kobiet, które w dzisiejszych czasach coraz częściej rezygnują z tradycyjnych sposobów depilacji takich jak wosk, maszynka, krem czy depilator elektryczny. Te wszystkie przestarzałe metody depilacji zastępujemy od dobrych kilku lat nowoczesnym depilatorem laserowym.

Zaletą tej metody usuwania niechcianych włosków, jest przede wszystkim bezbolesność i trwałość osiągniętych efektów, seria dobrze wykonanych zabiegów usuwa do 90% włosków z ud, łydek i kolan – raz na zawsze. Jednorazowa Depilacja laserowa nóg trwa od 20 min do 1,5 h, niektórzy pacjenci odczuwają lekki dyskomfort, lecz nie jest on bolesny.

Jeżeli zależy nam na profesjonalnym zabiegu depilacji laserowej nóg, który przyniesie nam efektowne rezultaty, to polecamy Państwu gabinet Medilaser, który specjalizuje się w laseroterapii. Personel gabinetu posiada pełne kwalifikacje do wykonywania zabiegów laserowych, takich jak Depilacja laserowa nóg, regularnie uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach i na bieżąco aktualizują swoją wiedzę.

Dysponują różnego typu laserami, dzięki temu spersonalizują dobór sprzętu do naszych potrzeb jak na przykład, grubość czy ilość owłosienia. Decydując się na zabiegi laserowe, wybieraj świadomie, Medilaser otoczy Cię opieką także po przeprowadzonym zabiegu, jest to gabinet godny zaufania, do którego na pewno wrócimy.