Jak skutecznie pozbyć się pajączków?

Jeżeli mamy bardzo wrażliwą cerę naczynkową, prawdopodobnie doskonale znamy problem jakim są uciążliwe i nie chciane pajączki. Z roku na rok pojawia się coraz to większa ilość czerwonych lub sinych niteczek na skórze. Na samym początku są ledwo dostrzegalne, ale z czasem zaczynają robić się coraz większe tworząc siatkę trwale rozszerzonych naczynek. Jak z nimi skutecznie walczyć?

Usuwanie naczynek czy profilaktyka?

Takie metody jak masaże, okłady czy rajstopy uciskowe nie zlikwidują istniejących już popękanych naczynek. Te sposoby zaliczamy raczej do profilaktyki i warto je stosować, aby zapobiec powstawaniu nowych pajączków. Profilaktyka jest bardzo ważna jednak, kiedy myślimy o pajączkach to przede wszystkim w kontekście pozbycia się tych które już powstały i spędzają nam sen z powiek. W Gabinetach medycyny estetycznej oraz w gabinetach kosmetycznych znajdziemy idealny sposób na pozbycie się niechcianych pajączków, a mianowicie jest to laseroterapia.

Zamykanie popękanych naczynek laserem polega na naświetlaniu ich wiązką energii świetlnej. Światło to przenika przez powierzchnię skóry i pochłaniane jest przez hemoglobinę. Absorbowana energia świetlna w naczynku przemienia się w energię cieplną. Powoduje ona ścięcie się białka we krwi i zniszczenie od wewnątrz ścianek naczynka, które po obkurczeniu i trwałym zamknięciu po pewnym czasie zostaje wchłonięte przez organizm.

Oferta Gabinetu Medilaser

Medilaser to profesjonalny Gabinet specjalizujący się w zabiegach laseroterapii. Personel posiada odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zabiegów laserem oraz przykłada najwyższą wagę do samopoczucia, zdrowia oraz zadowolenia wszystkich pacjentów. Gabinet Medilaser zaprasza również na zabiegi przy użyciu lasera Ellipse, który jest bardzo skuteczny przy takich zabiegach jak leczenie trądziku, popękanych naczynek oraz rumienia. Sprawdźcie naszą ofertę- usuwanie naczynek Wrocław.