Czym się charakteryzuje kriolipoliza?

Do niedawna o skutecznym odchudzaniu mówiono przede wszystkim w kontekście diet pozwalających na mniej lub bardziej wydajne pozbywanie się zbędnych kilogramów. Dziś możemy jednak korzystać także z szeregu innych zabiegów pozwalających nam na cieszenie się zgrabną sylwetką.

Jednym z nich jest kriolipoliza we Wrocławiu. Wymrażanie tkanki tłuszczowej budzi spore zainteresowanie, ponieważ jednak mamy do czynienia z zabiegiem stosunkowo nowym, rodzi także szereg pytań dotyczących nie tylko jego skuteczności, ale i bezpieczeństwa.

Zabieg jest polecany przede wszystkim tym osobom, które zastanawiają się nad tym, jak wymodelować sylwetkę. Z całą pewnością nie jest to jednak wcale jedyna grupa docelowa. Kriolipoliza pozwala też na redukcję cellulitu, a także na usuwanie nagromadzonej w określonych miejscach tkanki tłuszczowej. Nie jest zabiegiem, który może zastąpić ćwiczenia fizyczne i dietę. Z całą pewnością jednak jego stosowanie może przyczynić się do tego, że podejmowane przez pacjenta kroki staną się znacznie skuteczniejsze.