Czy depilacja laserowa jest trwała?

Jak wiemy depilacja laserowa, różni się od tradycyjnych metod usuwania niechcianego owłosienia. Używanie kremów do depilacji, depilatorów elektrycznych czy plastrów z woskiem to są najczęstsze metody, które wybierają kobiety. Jednak skuteczność tych tradycyjnych metod jest dość bolesna i niestety krótkotrwała. Tak więc depilacja laserowa to najlepsza metoda dla wszystkich, którzy cenią sobie skuteczność.

Depilacja laserowa wykonywana jest za pomocą lasera, który niszczy cebulki włosowe. Światło lasera podgrzewa cebulkę włosa i uszkadza skórę wokół niego. Po przeprowadzeniu zabiegu co prawda włoski odrosną, ale po kilku tygodniach wypadną całkowicie. Depilacja laserowa to najmniej bolesny sposób usuwania owłosienia. Trwała depilacja laserowa zostanie osiągnięta wtedy, kiedy przeprowadzimy cykl zabiegów dopasowanych do karnacji skóry i koloru włosów z odpowiednimi odstępami. Przeważnie są to od trzech do pięciu zabiegów, a przerwa między nimi wynosić powinna od czterech do ośmiu tygodni. Decydując się na zabiegi laserowe, wybierajmy świadomie.

Gabinet Medilaser we Wrocławiu specjalizuje się w laseroterapii. Medilaser posiada sprzęt najnowszej generacji, co gwarantuje skuteczny, a przede wszystkim bezpieczny zabieg.