Kiedy depilacja laserowa jest naprawdę udana?

Kiedy depilacja laserowa jest naprawdę udana?

Depilacja laserowa jest zabiegiem dobrze znanym i jako taka nie wywołuje kontrowersji. Nawet osoby, które nie zdecydowały się jeszcze na skorzystanie właśnie z tego sposobu na pozbycie się zbędnego owłosienia nie ukrywają, że słyszały wiele dobrego na jej temat. Czy jednak oznacza to, że mamy do czynienia z propozycją tak samo skuteczną bez względu na okoliczności? Wiele wskazuje na to, że wcale nie musi tak być. Czytaj dalej Kiedy depilacja laserowa jest naprawdę udana?

Wiosenna zmiana wyglądu – od czego zacząć?

Wiosenna zmiana wyglądu - od czego zacząć?

Wiosna to szczególna pora roku. Nie wszystko zmienia się niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, pewne jest jednak to, że powodów do optymizmu jest zawsze więcej niż zimą. Zmiany na lepsze można zacząć od poprawy tego, co do tej pory nie podobało się nam w wyglądzie. Lista tego, co można byłoby skorygować jest zawsze przecież dość długa. Czytaj dalej Wiosenna zmiana wyglądu – od czego zacząć?

Trądzik różowaty – wyzwanie dla dermatologów

Trądzik różowaty - wyzwanie dla dermatologów

Mówiąc o trądziku zwykle mamy na myśli przede wszystkim tę jego odmianę, która określana jest mianem młodzieńczej. Problem może jednak okazać się znacznie bardziej złożony. U osób dojrzałych znacznie częściej diagnozowany jest trądzik różowaty – przewlekły stan zapalny atakujący przede wszystkim środkową część twarzy. Czytaj dalej Trądzik różowaty – wyzwanie dla dermatologów